Jump to content


Fotografije

nikola (komatko) Negotin

lopov par ekselans prevarant

  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
11 odgovora na ovu temu

#1 Hornet

Hornet
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 173 posts
  • LocationKragujevac / Beograd

Postavljeno 09 April 2015 - 03:17 PM

Da upozorim kolege sa foruma, prodavac Nikola (komatko) iz Negotina je prevarant par ekselans!

Naime, komsija je pozvao i zamolio tog majmuna (ne znam bolji izraz) da mu iskreno kaze ako nesto fali Univegi HT 550, jer mu je daleko da pali za Negotin.
Bajs jos nije skinut sa oglasa.
Pomenuo mu je da se razume u bicikle i da trazi nesto korektno za dete.
Odgovor koji je dobio je da je u besprekornom stanju, osim desne rucice kocnice, koja je izgrebana.

Bajs stize 2 dana kasnije, komsija uredno placa i tera bajs u servis, kad ono:
-pogon totalno pokrivljen, sa budzenim patronom, koji cak nije ni zavijen,
-lanac rastegnut i neodgovarajuci,
-polomljen levi sifter (pokazivac i rucica),
-kocnice totalno zamascene, sjebani cilindri,
-pedale pokidane...

Tehnicki totalno unisten bicikl, frankestajn.

Na prvom pozivu obecao je da sutra salje pogon i lanac. Nakon toga je prestao da se javlja na telefon i ne odgovara na poruke. Kad ga je komsija nahvatao sa drugog broja telefona prekinuo mu je vezu cim je shvatio ko ga zove.

Jos jedan poznanik je narucivao od njega i dobio zadnju XT kasetu, solidno koriscenu, a pri prodaji opisanu kao ganc novu.

Nesreca za ovog negotinca je da je komsija malo nezgodan igrac. Ovih dana se planiran je put za Negotin, mozda i za uskrs, kad se tucaju jaja :)
Posao bih i ja da gledam to veselje, ali nema mesta, a u svakom slucaju pisem vam izvestaj kad saznam detalje.

Takav tenk kad tad mora da se olupa!
  • 0

Live before you die!


#2 Hornet

Hornet
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 173 posts
  • LocationKragujevac / Beograd

Postavljeno 09 April 2015 - 06:17 PM

Da dodam: Kako je samo smekerski fotografisao bajk da se ne vidi polupan levi sifter. Video sam ga, pa ne pricam napamet.
Link oglasa: http://www.2bike.rs/...-1#.VSbBA3tBu2d
  • 0

Live before you die!


#3 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8904 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 10 April 2015 - 04:18 AM

Kažu da poštenog čoveka ne možeš prevariti. Kod nas je dosta bajseva sumnjivo jeftino. LJudi daju pare, pa se iznenade kad vide da nije sve kao što piše. Bajs od 800 evra koji posle par godina košta 200 kod preprodavca (2, ili 3. ruka) je ili kraden, ili potrošen skroz. Ne pravdam prevaranta, samo hoću da kažem da se ljudi moraju sami čuvati - niko ih drugi neće bolje sačuvati.

Znam da zvučim kao da solim ranu, ali hoću da kažem: oprez, raspitati se, povesti nekog ko se razume, kupiti na neviđeno samo od proverenog čoveka.
  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#4 Hornet

Hornet
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 173 posts
  • LocationKragujevac / Beograd

Postavljeno 10 April 2015 - 10:31 AM

U pravu si, nema sta
  • 0

Live before you die!


#5 Nenadbg

Nenadbg
  • Members
  • PipPip
  • 42 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 April 2015 - 02:47 PM

Obrisao smeker sliku s oglasa. Dodao sam ga u blok listu. Javi rezultate posete.


  • 0

#6 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4435 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 April 2015 - 07:41 PM

.

Nesreca za ovog negotinca je da je komsija malo nezgodan igrac. Ovih dana se planiran je put za Negotin, mozda i za uskrs, kad se tucaju jaja :)
Posao bih i ja da gledam to veselje, ali nema mesta, a u svakom slucaju pisem vam izvestaj kad saznam detalje.

Takav tenk kad tad mora da se olupa!

Nisu mi jasni prodavci.. nikad ne mogu znati kakav je kupac. Ako je prevareni kupac recimo previše brz u razmišljanju a pritom ima adresu prodavca to ne može izaći na dobro. Ja se s tim ne bih za**bavao :P


  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#7 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 10 April 2015 - 08:24 PM

Hornet.Sta ako je i taj prevarant(kao sto ti kazes)zajeban igrac.Jos je on u svome gradu.Moze da obezbjedi jaca ledja.Bolje posavjetuj tog svog prijatelja da zaboravi i da nije vrijedno nedaj Boze nekih gorih stvari.Jos pogotovu sto si ti ovde napisao da se sprema za Negotin.Mislim da nije pametno da ide.Platio je skolu.
  • 0

#8 Hornet

Hornet
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 173 posts
  • LocationKragujevac / Beograd

Postavljeno 10 April 2015 - 09:07 PM

Probao sam. Prosto ima ljudi koji po cenu ne znam cega nedozvoljavaju da im neko otme pare. I ja mislim da bi bilo pametno da se ohladi, ali jbg, videcemo, sumnjam...

U svakom slucaju bruka za Negotinca. Nije precutao jednu - dve sitnije mane, vec pola tuceta totalnih defekata.
  • 0

Live before you die!


#9 Peloponez

Peloponez
  • Members
  • PipPipPip
  • 127 posts

Postavljeno 10 April 2015 - 11:27 PM

Sto je primio takav bajs?Nemoguce da mu iz kurirske sluzbe nisu dozvolili da bar malo pogleda.Da je dao kuriru 200-300 kinti ovaj bi mu sasvim sigurno dozvolio da pregleda bajs.Na ovom bajsu ima nedostataka koji su ocigledni i na slikama.Recimo ja sam u samo jednom listanju fotografija zapazio da je concept-ov korman izguljen kao da je valjak presao preko njega,ni desni sifter nije izgledao transparentno...Nije da se pravim pametan,ali da je bar malo prekontrolisao jer su nedostatci tako ocigledni.Ok,kapiram da ga je ovaj uveravao u ispravnost,ali kome danas covek moze verovati na rec.


  • 0

#10 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8904 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 11 April 2015 - 05:47 AM

Probao sam. Prosto ima ljudi koji po cenu ne znam cega nedozvoljavaju da im neko otme pare. I ja mislim da bi bilo pametno da se ohladi, ali jbg, videcemo, sumnjam...

U svakom slucaju bruka za Negotinca. Nije precutao jednu - dve sitnije mane, vec pola tuceta totalnih defekata.

Što kaže kolega Pješak, platio je školu. Ovo što ti sad pišeš da komšija planira - znaš ti, zna deo foruma, možda sad zna i prodavac. Imaš jedan život.


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#11 carobnica

carobnica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts

Postavljeno 20 April 2015 - 04:46 PM

Kako se zavrsila prica sa Komatkom?


  • 0

#12 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4634 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 20 April 2015 - 05:01 PM

Bilo je još nezadovoljnih sa ovim prodavcem pre par godina, mislim da je u pitanju bio neki elektrobicikl...


  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: lopov par ekselans, prevarant

0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika